سرویس اجتماعی- پنجمین همایش ملی مدیریت و کارآفرینی با حضور پدر بازاریابی ایران، در دانشگاه پیام نور خوانسار برگزار می شود.

به گزارش خوانسارنیوز، دکتر احمد روستا، پدر بازاریابی ایران از مدعوین ویژه این همایش، در خصوص راهکارهای بازاریابی و فروش در شرایط ابهام به ایراد سخنرانی خواهد پرداخت.

همچنین دکتر سید حسین اورعی، دانش آموخته دکتری مدیریت بازاریابی دانشگاه تهران، از دیگر سخنرانان این همایش است که با سخنرانی خود در رابطه با  الزامات و اقدامات گردشگری خوانسار، راهکارهایی را برای توسعه گردشگری خوانسار ارائه خواهد نمود.

رییس کل دانشگاه پیام نور کشور، رییس دانشگاه پیام نور استان اصفهان، مدیر کل سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اصفهان و نیز معاونین اداره کل بانک سپه استان اصفهان، اساتید برجسته دانشگاه های مطرح کشور، صاحبان کسب و کارهای خوانسار و گلپایگان، دانشجویان و علاقمندان مدیریت  از جمله مهمانان این همایش هستند.

این همایش در روزهای سه شنبه و چهارشنبه مورخ ۱۹ و ۲۰ اردیبهشت ماه سال ۹۶ برگزار می گردد.

لزم به ذکر است که اولین همایش ملی مدیریت و کارآفرینی با هدف تبیین مبانی کارآفرینی و بسترسازی برای توسعه اقتصادی با استفاده از ظرفیت های علمی و صنعتی کشور در دانشگاه پیام نور مرکز خوانسار برگزار و پس از آن در سالهای ۹۲، ۹۳، ۹۴نیز این مهم محقق گردید.

علاقمندان می توانند جهت اطلاع از اخبار همایش به نشانی http://conf.isfpnu.ac.ir/5thncme/default.aspx مراجعه نمایند.